
11:01, 31 січня 2022 р.
У Тернополі на дівчинку напав собака, потерпіла – в лікарні

29 січня о 10.23 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери.
Там 12-річну дівчинку посеред вулиці покусав собака.
Із поверхневими укусами передпліччя юну пацієнтку після оперативно наданої медичної допомоги шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
10:47, 8 червня
10:46, 8 червня