
11:55, 31 січня 2022 р.
Святкування завершились: головну ялинку Тернополя демонтують

Сьогодні, 31 січня, у Тернополі розпочали демонтажні роботи головної ялинки.
Станом на сьогодні, комунальники зняли з ялинки новорічну ілюмінацію та приступили до збору прикрас.
Нагадаємо, головну ялинку Тернополя встановили 10 грудня 2021 року. На заході були присутні тисячі людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:30, 18 червня
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня
10:31, 13 червня