• Головна
  • "Сума збитків становить 2 млрд 182 млн гривень": у екс-голови "Нафтогазу" проводять обшуки
14:17, 1 лютого 2022 р.

"Сума збитків становить 2 млрд 182 млн гривень": у екс-голови "Нафтогазу" проводять обшуки

"Сума збитків становить 2 млрд 182 млн гривень": у екс-голови "Нафтогазу" проводять обшуки

Державне бюро розслідувань проводить обшуки у будинку та офісі екс-глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

Про це повідомляє "РБК-Україна".
Слідчі (розшукові) дії проводяться в межах досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного відчуження у 2020 році природного газу на 2,2 млрд гривень, зазначили в ДБР.

Нагадаємо, у 2014 році розпорядженням КМУ Коболєв був призначений головою правління НАК "Нафтогаз" України.
21 березня 2019 року Кабінет міністрів України продовжив контракт з Коболєвим ще на один рік.
Минулого року 28 квітняКабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК "Нафтогаз".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коболєв #обшук #нафтогаз
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
Оголошення