• Головна
  • "Я вижила, а він - помер": Наталя Фаліон з "Лісапетного батальйону" розповіла, як пережила страшну втрату у своєму житті
16:04, 5 лютого

"Я вижила, а він - помер": Наталя Фаліон з "Лісапетного батальйону" розповіла, як пережила страшну втрату у своєму житті

"Я вижила, а він - помер": Наталя Фаліон з "Лісапетного батальйону" розповіла, як пережила страшну втрату у своєму житті

Наталя Фаліон - життєрадісна та усміхнена жінка на сцені, яка вміло об'єднанала у своєму колективі "Лісапетний батальйон" учасників з Тернопільської та Хмельницької областей, не може похвалитися таким же щастям в особистому житті. Минулого року жінка втратила свого коханого чоловіка.

ЯК пише "РБК", Наталя Фаліон та її чоловік Сергій разом прожили 4 роки. У зрілому віці їм вдалося побудувати щасливу сім'ю та за короткий час пізнати таке щастя, яке інші люди не можуть відчути і за кілька десятиліть разом.
На жаль, сімейну ідилію та затишок минулого року перервав коронавірус. Подружжя захворіло на COVID-19 та важко переносили хворобу, але Сергію пережити її наслідки не вдалося.

"Ми заразилися коронавірусом. Я вижила, а Сергій помер від коронавірусу 30 вересня. Так що не все так просто. Я тримаюся. Люблю себе за те, що вмію триматися", - заявила Наталя.

Після смерті чоловіка, щоб оговтатися від болю втрати та наслідків хвороби Наталя жила деякий час у доньки в Києві, але згодом повернулася додому та знову з головою поринула у творчу роботу. За словами жінки, це єдиний порятунок від самотності, туги та розпачу. 

"У мене важкі ночі, я погано сплю. Думки не можна прогнати. Якби можна було просто шторку закрити! Але знаходжу собі заняття, весь час намагаюся бути в русі, у мене завжди багатолюдно", – розповіла Наталя.

Попри те, що Наталії дуже важко залишатися самій, вона вперто зберігає свою усмішку та щирість в спілкуванні з людьми, хоч душевна рана і досі болить... 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фаліон #Лісапетний батальйон #смерть #коронавірус #чоловік
live comments feed...