• Головна
  • На Тернопільщині розпочалось Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи „Олімпійське літо”
20:00, 14 червня 2013 р.

На Тернопільщині розпочалось Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи „Олімпійське літо”

З 1 по 31 серпня цього року тисячі школярів нашого краю візьмуть участь у різноманітних змаганнях з різних видів спорту, естафетах, спортивних розвагах, вікторинах на Олімпійську тематику, конкурсах малюнку на асфальті та на папері.

Особливою популярністю у дітей користуються змагання з дворового футболу, вуличного баскетболу, які часто організовують для них Чортківський, Бережанський, Шумський, Теребовлянський та Гусятинський районні центри „Спорт для всіх.” А ще діти з нетерпінням чекають на приїзд працівників Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, які організовують для усіх дітей табору різноманітні спортивні естафети та розваги. Діти змагаються між собою на майданчику, де одночасно знаходиться від 8 до 12 спортивних „станцій ”– ведення м’яча змійкою, дартс, „баскетбол” , „стрибунці”, „хто найспритніший?” , „ стрибки по купинах” і т.д. За перемогу на кожній діти отримують „талони здоров’я” . Той, хто здобув найбільше перемог у всіх видах змагань, після їх завершення обмінює талони здоров’я на призи.

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи „Олімпійське літо” вже відбулись в оздоровчому таборі „Зорепад” с.Струсів, Теребовлянського району, оздоровчому таборі-пансіонаті „Лісова пісня” м.Борщів, оздоровчому комплексі „Збруч” смт.Скала – Подіська. Хоча погода трохи завадила проведенню, але діти з провели свій вільний час з задоволенням, корисно для здоров’я, та ще отримали велику кількість призів на згадку від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, Тернопільського обласного відділення НОК України.

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення „Олімпійське літо” відбуваються за підтримки Управління з питань фізичної культури і спорту та обласного відділення НОК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...