В Підгородному на Тернопільщині розпочали проектування лижеролерної траси та стрільбища

Заступник голови – керівник апарату ОДА Юрій Желіховський провів нараду з питань реконструкції лижеролерної траси та стрільбища навчально-спортивної бази з біатлону обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у с.Підгороднє Тернопільського району.

«Збереження біатлонної бази, створення тут сучасних умов, які б відповідали усім стандартам та вимогам для тренувань з цього виду спорту є завданням, яке поставив голова облдержадміністрації Валентин Хоптян», – наголосив Юрій Желіховський.

Заслухавши інформацію голови обласного ФСТ «Колос» Георгія Гунтіка, інших учасників наради, було дано відповідні доручення щодо проведення робіт з розширення існуючої мережі доріг, квартальних просік для реконструкції лижеролерної траси та стрільбища.

Крім того окремо буде підготовлено лист-звернення до Тернопільського національного медичного університету та обласної ради стосовно відведення необхідної земельної ділянки для будівництва нового стрільбища та лижного стадіону для навчально-спортивної бази з біатлону Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Роботи по облаштуванню траси вже розпочато, проводяться польові топографо-геодезичні зйомки для проектування стрільбища та лижеролерної траси.

Стан виконання прийнятих рішень буде обговорено під час наступної наради, яка відбудеться в липні, пише Експрес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі