• Головна
  • Чимало олігархів та бізнесменів "чартерами" вилетіли з території України
20:58, 13 лютого

Чимало олігархів та бізнесменів "чартерами" вилетіли з території України

Чимало олігархів та бізнесменів "чартерами" вилетіли з території України

Сьогодні журналісти "Української правди" звернули увагу на особливо велику кількість чартерних рейсів з Києва за кордон. Країну, в основному, покидають літаки відомих бізнесменів та політиків. 

Серед чартерів та приватних літаків, що залишили Україну в неділю – борти Ріната Ахметова. Приватний борт на 50 осіб також замовив депутат ОПЗЖ, мільйонер Ігор Абрамович. За даними УП від двох джерел до ОПЗЖ та двох людей, яким пропонували виїхати, цей борт має вивезти з Києва у Відень родичів однопартійців, а також бізнес-партнерів Абрамовича. УП звернулася до нього по коментар. Водночас, за даними УП, хоча один із бортів Ахметова вилетів із України в неділю, сам олігарх залишив країну 30 січня рейсом до Цюріха. Того ж дня виїхав з України бізнесмен Віктор Пінчук. Бізнесмен, нардеп Вадим Новинський виїхав з України 10 лютого рейсом Київ-Мюнхен. Того ж дня виїхав за кордон Олександр Ярославський. 13 лютого з України вилетіли бізнесмени Андрій Ставніцер та Вадим Нестеренко, 12 лютого – Вадим Столар та Василь Хмельницький.

Таке співпадіння масових чартерів заможних осіб можна співставити із загрозою вторгнення РФ на територію України, про яку пишуть усі ЗМІ. Але наразі журналісти не отримали офіційних коментарів від представників цих бізнесменів та політиків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чартер #політики #бізнесмени #Україна #війна
live comments feed...