• Головна
  • "В тому числі з Росії": "Дія" відбила потужні кібератаки з чотирьох країн
12:15, 16 лютого 2022 р.

"В тому числі з Росії": "Дія" відбила потужні кібератаки з чотирьох країн

"В тому числі з Росії": "Дія" відбила потужні кібератаки з чотирьох країн

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що команда "Дії" вчора, 15 лютого, відбила атаки хакерів з чотирьох країн – Росії, Китаю ,Чехії та Узбекистану.

Про це Федоров повідомив на своєму Тelegram-каналі.                                          "Приблизно о 20.00, услід за банками, потужна DDoS-атака розпочалася і на портал "Дія", що було очікуваним. Початковий вектор — Росія та Китай. Десь 600 тисяч пакетів шкідливого трафіку в секунду. Наші фахівці швидко "обрізали" цей напрямок, але атака повернулася вже із Чехії та Узбекистану. І знову була "відбита".

Міністр зазначив, що для користувачів "Дії" атака залишилася непомітною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дія #кіюератаки #росія #країна
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення