• Головна
  • "Все значно гірше": вчені з’ясували, який захист проти Омікрону у людей, які вже перехворіли на COVID-19
17:30, 16 лютого

"Все значно гірше": вчені з’ясували, який захист проти Омікрону у людей, які вже перехворіли на COVID-19

"Все значно гірше": вчені з’ясували, який захист проти Омікрону у людей, які вже перехворіли на COVID-19

Науковці провівши ряд досліджень з'ясували, що імунна відповідь після перенесеного COVID-19 гірше захищає від штаму Омікрон, ніж від попередніх.

Про це пише "РБК-Україна".

Вчені виявили, що природна імунна реакція ефективна проти повторного зараження Омікроном лише на 56%, а проти зараження Дельтою – на 92%.
Науковці дослідили ефективність попереднього інфікування коронавірусом у протидії варіанту Омікрон. Вони проаналізували національну базу даних щодо COVID-19 з початку пандемії.
Зазначається, що раніше природний імунітет після перенесеної хвороби COVID-19 був:
на 90,2% ефективним проти повторного інфікування Альфа штамом; на 85,7% ефективним проти повторного інфікування Бета штамом; на 92% ефективним проти повторного інфікування Дельта штамом.

За словами вчених, у випадку з Омікроном, перенесена хвороба захищала від повторного зараження лише на 56%. Також у людей, які повторно заразились Омікроном, імунна відповідь після попередньої хвороби на 87,8% запобігала важким формам хвороби.

Наголосимо, що вакцинація та дотримання запобіжних заходів, таких як уникнення місць скупчення людей, дотримання дистанції та носіння масок, є вирішальними для запобігання поширенню COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #омікрон #імунітет
live comments feed...