У Тернополя з`явиться власна сміттєсортувальна лінія?

Уже декілька років поспіль у нашому місті намагаються вирішити питання щодо встановлення сміттєсортувальної лінії, аби зменшити шкідливий вплив відходів на довкілля.

Нещодавно міські владі вдалося домовитися із представникам однієї із місцевих громад області про виділення земельної ділянки в розмірі 14 гектарів під розташування такої лінії, пише Прес-клуб.

 «Попередня домовленість уже є, і ми в процесі підписання угоди. Земля надається виключно під встановлення лінії, тому ми повинні знайти і місце для захоронення відходів. Поки угода перебуває в процесі підписання ми не розголошуємо, де саме буде розташовуватися сміттєсортувальна лінія, оскільки політичні опоненти у попередніх випадках підбурювали населення. Щодо самого обладнання, то залучення інвестора до його закупівлі і встановлення відбуватиметься лише тоді, коли буде виділена земельна ділянка», – зазначив міський голова Сергій Надал. 

Він також додав, що лінія, про яку раніше згадували, не належить місту і перебуває у приватній власності. Проте, за його словами, минув час і на ринку з’явилося потужніше і ефективніше обладнання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі