Чим займаються містяни, коли у Тернополі іде дощ? (фото)

Коли у Тернополі починається дощ, не всі містяни поспішають у домівки. І, як пересвідчився “Погляд”, не всі навіть ховаються від літніх крапель. Так, одного дощового вечора 13 червня, з допомогою вебкамер міста, ми підглянули за мешканцями файного міста.

Найцікавішими виявилися кадри із парку Національного відродження та осередку здорового дозвілля у парку “Топільче”. Адже усі інші камери показують вулиці чи площу, кудою люди лише пробігають – хто з парасольками, а хто і без. І лише дві вебкамери давали можливість спостерігати за тернополянами, які відпочивають, а не постійно зникають із кадру, пише Погляд.

В сухій раковині Співочого поля під час дощу групувалася молодь та молоді батьки з дітьми. Перечекавши дощ батьки ішли, а молодь і далі залишалася сидіти на сходах чи дерев’яній сцені. Компанії часто змінювалися, доповнювалися – приходили сюди молоді люди по п’ятеро-шестеро.

7

На майданчику “Відкритих сердець” у гідропарку сховатися особливо нема де. Але хлопці, які там відпочивали того вечора, навіть і не намагалися уникнути крапель. На перекладинах вони під дощиком відтискалися та робили вправи. Збоку стояли велосипеди, які, очевидно, належали саме цим мокрим спортсменам.

8

Згодом, коли дощ припинився, на гойдалку сюди завітали ще й дівчина і хлопець.

9

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі