• Головна
  • У баках автомобілів швидкої допомоги, як і в медичних сумках тернопільських лікарів, порожньо
18:00, 17 червня 2013 р.

У баках автомобілів швидкої допомоги, як і в медичних сумках тернопільських лікарів, порожньо

Лише до 1 липня  вистачить медикаментів Тернопільському міському комунальному закладу "Станція швидкої медичної допомоги". Така ж ситуація і з пальним.

Працівникам швидкої боргують заробітні плати. З 1 січня в Україні діє закон, яким передбачене фінансування швидкої екстреної медичної допомоги з обласного бюджету. У нашій області його ж досі не прийняли. Відтак, аби швидка допомога працювала повноцінно, кажуть медики, потрібні гроші.

Щодня до станції швидкої медичної допомоги звертається більше 100 тернополян. Наразі швидка на виклики виїжджає та продовжує надавати невідкладну допомогу, проте, що буде вже з 1 липня, через неприйнятий бюджет та брак грошей, невідомо. Медикаментів та пального вистачить до кінця цього місяця, каже головний лікар Петро Левицький.

- Згідно з рішенням сесії міськради, нам заклади міста Тернополя передали на суму 50 тисяч медикаментів. Крім наркотиків та седативних засобів. З цим є певні проблеми і будемо в робочому порядку це вирішувати. Щодо пального, то надіємося, що нам пального, яке завезли 6 червня, має вистачити. Надіємося, як буде насправді не знаю, по наших підрахунках має вистачити до першого липня, - розповідає tv4 головний лікар Тернопільського міського комунального закладу "Станція швидкої медичної допомоги" Петро Левицький.

Крім проблем з медикаментами та пальним, працівникам швидкої медичної допомоги Тернополя боргують заробітні плати.

- На рахунок заробітної плати, виплачено за травень - 25%. Зараз платіжки знаходяться в казначействі: авансові платежі за червень та виплата заробітної плати за травень, - каже Петро Левицький.

Наразі через неприйнятий обласний бюджет "Станція швидкої медичної допомоги" фінансується за принципом 1/12 від потреб минулого року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...