Сергій Надал відкликав з відпусток усіх комунальників

Через недостатній контроль виконання робіт з ремонту житлового фонду та зрив графіку запланованих ремонтів доріг, міський голова Тернополя Сергій Надал дав доручення відкликати усіх працівників управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології з відпусток.

Це один з підсумків позапланової наради, яку очільник міста провів в управлінні в понеділок 17 червня.

Після детального аналізу роботи управління ЖКГ за останні тижні, одразу на нараді було притягнуто до дисциплінарної відповідальності 8 працівників міської ради. Начальник управління Микола Лесів отримав попередження. Дисциплінарну відповідальність понесе профільний заступник міського голови Владислав Стемковський. У разі невиконання або невчасного виконання даних під час наради доручень міського голови, кілька працівників можуть позбутись посад.

Міський голова поставив жорстку вимогу в найкоротший термін відновити заплановані обсяги і терміни поточного та капітального ремонту доріг. Дано доручення відновити якісне і вчасне прибирання міста. Працівники управління ЖКГ, розподілені за ремонтними об'єктами в місті, повинні забезпечити контроль за ремонтами фасадів і дахів будинків згідно графіку. Доручено завершити усі роботи з озеленення. На постійному контролі стоїть питання прибирання в під’їздах багатоповерхівок та прибудинкових територіях, ремонти під'їздів.

Очільник міста підкреслив, що Тернопіль завжди був чистим і доглянутим містом, і завдання управління ЖКГ міської ради — постійно підтримувати цей статус.

nadal-komunalniki1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі