В яких напрямках розростатиметься Тернопіль

Тернополю необхідно розбудовуватися, адже в недалекій перспективі кількість жителів міста сягне 235 тис, каже заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Данило Чепіль.

При цьому вільних земель для забудови стає все менше.

«Байківці затвердили свій генеральний план і на їхні землі ми тепер не претендуємо. Як і на землі Петриків, оскільки вони все забудували. Претендуємо на землі Великих Гаїв, частково – Гаїв Гречинських та Білої, мова про промислові зони, які б можна було забудувати у разі приходу потужного промислового інвестора на кшталт таких компаній як, скажімо, Ford чи Mitsubishі», – змалював ситуацію Данило Чепіль.

При цьому, зауважив він, щоб отримати ділянку, яка наразі належить селу, міська рада змушена буде за неї заплатити або якимось іншим чином компенсувати її вартість.

У найближчій перспективі у Тернополі планують освоювати Північний мікрорайон, який обмежується вулицями Тарнавського-Володимира Великого-Текстильною.

Ще дві перспективні зони для забудови – в районі Підволочиського шосе, де зараз розташована велика автостоянка, а також зона в районі вулиць Золотогірської-Бригадної.

Правда на території усіх перелічених ділянок необхідно чимало коштів вкласти на проведення комунікацій, тому забудовники не спішать з їх освоєнням. Наразі місцеві будівельні фірми всіма правдами і неправдами воліють будувати поближче до центральної частини міста або принаймні на тих клаптиках, де поруч уже є усі комунікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі