У ТНЕУ новий скандал: пропали гроші ректорського фонду

Відомо, що за час перебування ректором Тернопільського національного економічного університету С. І. Юрія був сформований фонд його ж імені в який спрямовувалися кошти для преміальних виплат викладачам та заохочень студентам.

Як не дивно, після того як на пост в. о. ректора ТНЕУ став Крисоватий А. І. про фонд перестали згадувати. Про це писали тернопільскі ЗМІ одразу ж після смерті Сергія Ілліча Юрія, але до сьогодні в самому ТНЕУ було все тихо.

Однак, “шило вилізло з мішка” в ТНЕУ поширюються чутки про те, що рахунки фонду порожні, а керівництво університету в особі Андрія Крисоватого вже готується знайти «крайнього» в ситуації із крадіжкою грошей – під головним бухгалтером  дуже серйозно хитається крісло, вона фактично чи не єдина знає куди ділися гроші, і хто їх подів.

Також, з цього приводу похитуються крісла під проректором Шинкариком Миколою Івановичем та  деканом факультету довузівської, післядипломної та магістерської підготовки  Олегом Тимофійовичем Іващуком, пише Реально. Чи це нова мітла Крисоватого, чи причетність вищезгаданих панів до ректорського фонду залишається лише здогадуватись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі