Співробітник тернопільської Держслужби охорони застрелився через те, що екс-дружина не дозволяла йому бачитися з дитиною?

У Тернополі застрелився співробітник Державної служби охорони. Чоловік працював охоронцем банку.

Перед смертю він зайшов поговорити з колегою до Тернопільського обласного архіву, йдеться у сюжеті "Новин 2+2". Їх бачив директор архіву за кілька хвилин до трагедії. Не на камеру він розповів, що охоронці спілкувалися мирно, і сам чоловік дивно не поводився.

Коли охоронець архіву відійшов у справах, його гість раптом вистрілив собі у голову із табельної зброї - пістолета Макарова. "Порядок розміщення речей на місці події не порушений і слідів боротьби чи самооборони не виявлено. Це дозволяє вважати з великою долею ймовірності, що мав місце факт вчинення самогубства", - каже прес-секретар прокурора Тернополя Олег Удич.

Сусіди чоловіка не на камеру розповіли, що той останнім часом був сумний, бо важко переживав розлучення з дружиною. Кажуть, вона не дозволяла бачитися йому з дитиною. Родичі загиблого спілкуватися з пресою не хочуть. Про причини смерті охоронця мовчить і місцеве керівництво Державної служби охорони.

Сам інцидент називають шокуючим, адже чоловік пропрацював у них п'ятнадцять років. Тож ніхто й не міг подумати, що він саме так застосує табельну зброю. Чому чоловік застрелився, поки що невідомо і міліції. Лише зауважують, що охоронець не був міліціонером.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі