“Чи потрібно знищувати парк, який належить всім тернополянам, лише заради того, щоб одна парафія мала де молитися?" (фото)

У парку Національного Відродження тернополяни провели шипування дерев.

Місце було вибрано не випадково.  Біля церковного комплексу, який поставили на території парку в "лихі девяності". 

Для паркової ділянки яка межує з тим перманентним будівництвом є потенційна загроза піддатися вирубці, дерева саме в частині такої ділянки і були зашиповані. Тверезо мислячи і беручи до уваги ту величезну кількість церков в Тернополі що вже є, важко зрозуміти для чого і головне для кого потрібні такі палацові комплекси? Адже з часом в таку велику кількість церков просто не буде кому ходити.

Постає запитання: чи потрібно знищувати парк, який ми унаслідували від попередніх поколінь і який належить всім тернополянам лиш заради того, щоб одна парафія "мала де молитися"?, йдеться у соцмережі на сторінці Від Тарнополя до Тернополя.  Від імені ЕкоФронту тернополя і всіх свідомих громадян закликаю брати приклад і робити все, щоб не допустити можливої найбільшої тотальної вирубки парку в історії міста!
Хто ще не знає про що йде мова, чи не усвідомлює всієї ситуації - дивіться горе-проект забудови і супутниковий знімок парку.

park-parafia

 

park-parafia2

 

park-parafia3

 

ark-parafia4
parka-parafia1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі