
12:00, 1 березня 2022 р.
В укриттях Тернополя проведуть вайфай

У тернопільські укриття найближчим часом проведуть інтернет.
Про це розповіли під час брифінгу оборонного штабу Тернопільщини.
Зазначається, що розпочнуть з укриттів, які розраховані на велику кількість людей. Рішення зумовлене тим, що часто в укриттях відсутній зв’язок та інтернет, тому для безперервного інформування жителів, буде проведений вайфай.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
10:46, 8 червня
10:31, 13 червня
11:19, 18 червня