
13:22, 3 березня 2022 р.
За день до старту: Росію та Білорусь не допустили на Паралімпіаду

Росію та Білорусію обмежують все більшими санкціями. Зокрема й у спртивній сфері. Так, спортсменам від Росії і Білорусі відмовили в участі у зимових Паралімпійських іграх 2022 року у Пекіні, які почнуться 4 березня.
Про це повідомляють на сайті Міжнародного паралімпійського комітету (МПК), передає "Українська правда".
У МПК зазначили, що "ситуація, що швидко загострюється, поставила нас в унікальне і неможливе становище так близько до початку Ігор".
Президент МПК Ендрю Парсонс сказав, що у МПК "твердо переконані, що спорт та політика не повинні змішуватися", однак "за лаштунками багато урядів мають вплив на нашу заповітну подію".
Мова йде про 83 спортсменів-паралімпійців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:55, 12 травня
09:40, 9 травня
11:33, 1 травня
11:54, 12 травня
live comments feed...