Акція чи лохотрон: тернополянці продали акційний товар як звичайний

В одному із супермаркетів Тернополя читачка “0352.com.ua” купила акційну упаковку зубної пасти. В упаковці були дві зубні пасти. За умовами акції, за одну зубну пасту вона мала заплатити повну суму, а другу мала отримати в подарунок.

Коли пані Юлія прийшла додому з’ясувала, що за акційний товар, вона оплатила як за звичайний.  Тернополянка заплатила повну ціну як за одну, так і другу зубну пасту.  

“Я була в супермаркеті разом з чоловіком. Ми брали зубну пасту. Це був акційний товар – одну зубну пасту купуєш, а одна іде в подарунок. Коли прийшли додому, почали звіряти чеки і подивилися, що порахували цю зубну пасту вдвічі, тобто як дві упаковки. Відповідно вийшла подвійна сума. Зубна паста коштувала 27 грн. з копійками, а порахували 55 грн. з копійками. За умовами акції, ми мали за дві пасти заплатити як за одну. Чи можна зараз відмінусувати цю суму, чи компенсувати товаром, не знаю. Це точно акційній товар. Навіть на упаковці написано, там упаковані дві зубні пасти разом. До супермаркету ми ще не зверталися. Чек є, товар є не розпакований. За таку суму, що ми за дві пасти заплатили, можна було купити дві або чотири, в залежності, яку пасту. В чеку не вказано нічого, що це акційний товар, але упаковка акційна. Ціна відповідна стояла. Така ціна, яка була написана на вітрині випала з чеку, але в подвійному розмірі, – каже читачка 0352.

За словами пані Юлії, такі випадки у супермаркетах Тернополя з нею траплялися вже не один раз.

“Раніше були випадки, що ми помічали на місці зовсім іншу ціну – товар коштував 40 гривень, а в чеку майже сто порахували. Ми тоді на місці перевіряли і одразу повертали. Цього разу якось не звернули увагу. Ми хочемо, щоби хоча би пояснили нам, що стало причиною такого непорозуміння. Ніби не великі гроші, але це вже не вперше. Коли ціна одна, а на дві гривні дорожче не звертаємо уваги, але коли щоразу це трапляється, деколи доходить до межі”, каже пані Юлія. 

За словами пані Юлії, з приводу даного випадку поки що не зверталася до управління у справах захисту прав споживачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі