• Головна
  • Вісім годин поспіль: спільнота Тернопільської духовної семінарії УГКЦ молилася за мир в Україні
09:15, 8 березня 2022 р.

Вісім годин поспіль: спільнота Тернопільської духовної семінарії УГКЦ молилася за мир в Україні

Вісім годин поспіль: спільнота Тернопільської духовної семінарії УГКЦ молилася за мир в Україні

Учора, 7 березня, спільнота Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого протягом восьми годин безперервно молилася за мир і спокій в Україні.

Про це повідомляє "Релігійно-інформаційна служба України".
За допомогою прямої трансляції у спільній молитві міг взяти участь кожний охочий.

Молитовне стояння у семінарійній каплиці Зарваницької Матері Божої розпочалося о 12:00 і тривало до 20:00. У програмі молитовного чування були різні види молитов, зокрема читання Псалтиря, молитва на вервиці, Ісусова молитва та Панахида за тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Ректор Тернопільської духовної семінарії о. Іван Римар у коментарі зазначив, що молитва сьогодні є надзвичайно важливою в такий непростий часю
"Без Бога людина нічого не може зробити. І дивлячись на попередню історію нашого і всіх народів, можна побачити, що людям, які прибігали до Бога, які взивали про допомогу, Господь завжди допомагав" , - зазначив отець Іван Римар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молитва #вісім_годин #поспіль #безперервно #угкц #семінарія
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення