• Головна
  • Воював проти ІДІЛ: канадський снайпер допоможе Україні знищувати російських окупантів
16:59, 8 березня 2022 р.

Воював проти ІДІЛ: канадський снайпер допоможе Україні знищувати російських окупантів

 Воював проти ІДІЛ: канадський снайпер допоможе Україні знищувати російських окупантів

До лав Інтернаціонального легіону, який раніше  було створено відповідно до Указу президента Володимира Зеленського, до України прибув колишній снайпер Збройних сил Канади. 40-річний військовий на прізвисько "Валі" допоможе знищувати російських окупантів.

Про це розповідає ТСН.ua.
"Валі" залишивши дружину та маленького сина, прилетів допомогти українським військовим. Рішення про це чоловік ухвалив після того, як побачив фотографії з України.

"Знаю, це жахливо. Але я у своїй голові, коли бачу картини руйнувань в Україні, я бачу свого сина, у небезпеці та страждаючого. Я їду туди із гуманітарних міркувань", - пояснив він в коментарі La Presse.

Колишній снайпер 22-го Королівського полку має бойовий досвід кількох воєн: два відрядження до Афганістану у 2009 - 2011 роках, а у 2015 році він самостійно вирушив до Іраку для боротьби зі збройним угрупованням "Ісламська держава" (ІДІЛ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канадський_снайпер #допомога #воювати #українцям #вбивати #російські_окупанти
ТОП новини
Що додати у вазу, щоб тюльпани довше стояли: простий трюк із кухні
"Названо ціну 1 кВт*год для населення, всім українцям доведеться платити": яким стане тариф на електроенергію з 1 квітня?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"ТЦК покарають 5 категорій чоловіків, відомо про підготовку радикальних заходів": кого скоро накриють мобілізація і штрафи
Оголошення