
11:30, 17 березня 2022 р.
Мешканець Тернопільщини мало не покінчив із життям у власному хліві

На Тернопільщині чоловік хотів покінчити із життям, зав'язавши на шиї петлю.
Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Cemd MK".
"16 березня о 13.33 районна бригада швидкої виїжджала у с. Боришківці, де встигла врятувати 53-річного пацієнта. Жінка, зайшовши у прибудову до хліва, побачила чоловіка у петлі… З діагнозом удушення, психічні розлади, спроба суїциду врятованого пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню" , - повідомляють у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
12:51, 21 червня
15:12, Вчора
13:29, 12 червня
10:04, 18 червня