У Тернополі перекриють рух від «Універсаму» до перехрестя Коновальця - Тарнавського-Злуки

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги, сьогодні вирівнюючий шар асфальту стелили на вулиці Коновальця - від проспекту Степана Бандери до вулиці Рєпіна. Цю ділянку дороги водії об'їжджали вулицею Польового та однією смугою вулиці Коновальця.

Завтра, 21 червня, ремонтуватимуть вулицю Злуки, рух перекриють на ділянці дороги від "Універсаму" до перехрестя Коновальця - Тарнавського-Злуки.

Сьогодні на вулиці Коновальця стелили нижній шар асфальту - 7,5 метрів нового покриття. Далі на цій дорозі передбачений поточний ремонт. Якщо сприятиме погода його робитимуть наступного тижня, повідомляє тв4.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Там є ще 3-4 ями, а низ весь Коновальця ми вже зробили, тепер повертаємось сюди до Бандери, ми вжезробили підготовчі роботи компресором і вже 20% цієї полоси це будуть виконані роботи поточним ремонтом".

Що, як і де ремонтуватимуть далі - залежить від погоди та грошей, каже Олег Вітик, з останнім є суттєві проблеми.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Ситуація з фінансуванням дуже складна, надто складна і я незнаю, як далі, тому ми не можемо планувати собі на 2-3 дні вперед, ми виходимо з того, що є на даний час, витримати графіки робіт ми просто не можемо".

Поки що заплановано відремонтувати вулицю Злуки, завтра, 21 червня, ділянку дороги від "Універсаму" до перехрестя Коновальця - Тарнавського-Злуки перекриють.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Якщо все нормально, буде нормальна погода, будуть всі компоненти витримані, які нам необхідні для виконання робіт, ми плануємо завтра положити верхній шар асфальту на вулиці Злуки, від Універсаму до транспортної розв'язки  Коновальця - Злуки. Таким самим макаром 7,5 метрів асфальтоукладчиком дві полоси пройти. Якщо все буде добре, то післязавтра ми повернемось сюди стелити верхній шар асфальту".

Комунальники звертаються до водіїв слідкувати за дорожніми знаками, які вказуватимуть об'їзд ділянок ремонту доріг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі