У Тернополі колишні вкладники Щепановського побоюються, що їх «кинуть» вдруге

У Тернополі колишні вкладники Щепановського безуспішно намагаються вибороти квартири, за які більшість уже сплатили, і побоюються, що їх «кинуть» вже вдруге.

Будинок на вулиці Головацького почала зводити компанія «Будівельник», директором якої був Зеновій Щепановський. Після того, як скандально відомий забудовник не спромігся завершити будівництво, пайовики уклали договори з ТзОВ «БУДОВА-ЗАХІД» в особі директора Андрія Стоцького. До договорів прийняли додатки, згідно з якими люди мали сплатити ще більші суми за омріяне житло.

«Будівництво на об’єкті Андрієм Стоцьким велося тільки місяць взимку. Після цього воно вже пів року стоїть. Під час моїх візитів будівельники нічого не робили та стверджували, що їм не привезли будівельних матеріалів. А 9 червня під час візиту мені сказали, що будівельників тимчасово розпустили на невизначений термін», – обурюється один із пайовиків, який побажав не розголошувати свого прізвища.

Винуватцями проблеми із будівельними матеріалами директор ТзОВ «БУДОВА-ЗАХІД» Андрій Стоцький вважає самих вкладників, мовляв, вони не сплачують внески. Люди ж обурюються – гроші сплатили, більшості залишилося дати лише останній внесок за житло.

«За свою однокімнатну квартиру я заплатив Щепановському 19,5 тисяч доларів і ще Стоцькому 4,5 тисяч доларів. Тому мені дивно чути, що немає грошей на будівельні матеріали. Ми вже давно мали жити в цьому будинку», – обурюється пан Ігор.

Пояснити людям, коли вони отримають житло, не може ніхто. Стоцький, як і його попередник, не з’являється на збори. Тим часом справи розглядають у судах. Як повідомила кореспонденту «ЗЗ» голова кооперативу Ольга Іванівна, 25 червня суд вирішить, чи на законній основі виділена земля під будівництво, адже на неї претендує ще одна особа. Лише після судового засідання стане відомо, що чекатиме вкладників далі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі