• Головна
  • Які порушення виявила комісія міськради у громадському транспорті Тернополя – перші результати перевірки
14:20, 21 червня 2013 р.

Які порушення виявила комісія міськради у громадському транспорті Тернополя – перші результати перевірки

Як ми повідомляли, у Тернополі перевіряють якість надання послуг у громадському пасажирському транспорті.  За період з 10 червня по 20 червня здійснено 496 перевірок у міських автобусах та тролейбусах.

Про це сьогодні заявив міський голова Тернополя. Сергій Надал ознайомив журналістів з попередніми даними перевірки громадського транспорту.

“Так звана проблема громадського транспорту у Тернополі є вирішеною. Залишилися, можливо, ще якісь дрібні питання. На сьогоднішній день маємо результати опитування і тернополян, які користуються громадським транспортом – це не та проблема (якість надання послуг у громадському транспорті – ред.), яка турбує реально людей. Але залишилася проблема виконання своїх обов’язків безпосередньо водіями автобусів. Саме тому було оголошено місячний контроль громадського транспорту.

“До роботи по даному питанню залучені працівники управління транспорту, муніципальної поліції, працює 12 громадських інспекторів, частина депутатського корпусу і частина тернополян, які беруть участь у цій роботі. За період з 10 червня по 20 червня здійснено 496 перевірок міських автобусів і тролейбусів. За результатами перевірок були виявлені наступні порушення: куріння цигарок в салоні автобуса – два випадки, розмови по мобільному телефону під час руху – два випадки, невидача квитків – 33 випадки, це те, що є найбільш головним і залежить не настільки від водія, наскільки від пасажирів, які повинні вимагати від нього цей квиток. Робота водія не в уніформі – 21 випадок, порушення перевезень пільгових категорій громадян не встановлено. Також складено 67 актів з приводу санітарно-технічного стану транспортних засобів”, – зазначив Сергій Надал.  

Міський голова також додав, що Тернопіль є єдиним містом в Україні, де зберегли перевезення пільгових категорій пасажирів і функціонують  соціальні маршрути. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...