З 23 по 25 серпня на Тернопільському ставі проходитиме Чемпіонат Європи з водо-моторних видів спорту

Чемпіонат Європи з водо-моторних видів спорту на Тернопільському ставі цьогоріч проходитиме з 23 по 25 серпня. Здивують незвичайними виступами тернополян та гостей міста і учасники чемпіонату України з аквабайку.

«Чемпіонат – це подія, яка стає для нас традиційною, дає популярність місту та приваблює туристів. Оргкомітет обласної федерації водо-моторних видів спорту уже збирає та узагальнює заявки. Традиційно організатором буде Тернопільська міська рада та Федерація водно-моторного спорту України. Тож на Тернопільському ставі знову буде маса драйву та позитивних емоцій. Після того чемпіонат плавно перейде у святкування Дня міста», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Одночасно з водомоторниками на ставі з 24 по 25 серпня змагатимуться і аквабайкери. Тут у ці дні проходитиме чемпіонат України з цього виду спорту.

Загалом тернополян чекає незабутнє видовище - змагання проходитимуть у трьох напрямках: кільцеві і слаломні гонки, у положенні стоячи та лежачи, а також фрістайл.

За словами міського голови, до участі в чемпіонаті з аквабайку зголосилося уже чимало команд. Так заявки надійшли з Київської, Одеської, Донецької, Черкаської, Хмельницької, Сумської, Вінницької, Чернівецької областей та Криму.

Змагатимуться на водних мотоциклах чоловіки, жінки та юніори. Загалом очікується до пів сотні учасників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі