
15:30, 28 березня 2022 р.
На Тернопільщині мешканці одного з міст хочуть демонтувати радянський меморіал слави (ФОТО)

Мешканці Кременця, що на Тернопільщині, просять владу перенести монумент російському солдату.
Меморіал слави, присвячений воїнам-визволителям, знаходиться у центрі міста на вул. Шевченка. Про це розповів Петро Сачук у фейсбук-спільноті "Кременець".
"Щоб після перемоги у місті не було жодних Акімових, Ватутіних, Горьких тощо. Особливо це стосується демонтажу так званого "Меморіалу Слави". Слави російського окупанта. Не реконструкції, а демонтажу! Без вандалізму. Гуманне перенесення за межі центру міста", – зазначив Петро Савчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:02, 18 червня
09:29, 12 червня
10:45, 14 червня
17
09:16, 23 червня
10:20, Вчора