• Головна
  • Лікарні Тернополя отримають доступ до супутникового інтернету Starlink
16:17, 28 березня 2022 р.

Лікарні Тернополя отримають доступ до супутникового інтернету Starlink

Лікарні Тернополя отримають доступ до супутникового інтернету Starlink

Тернопільські лікарні матимуть надсучасний швидкісний інтернет, бо отримають станції StarLink.

Проце повідомило Міністерство охорони здоров'я у мережі Facebook.
"Завдяки терміналам StarLink лікарні матимуть безперебійний доступ до супутникового інтернету. У разі перебоїв зі зв’язком кожна станція зможе роздавати Wi-Fi. Це дозволить лікарням мати доступ до супутникового Інтернету навіть у зонах, де через активні бойові дії тимчасово відсутній зв’язок», — інформують у МОЗ України.

За інформацією профільного міністерства, українським медичним закладам та установам у сфері охорони здоров’я загалом було передано 590 станцій супутникового інтернету StarLink компанії SpaceX.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#старлінк #лікарні #тернопіль #медзаклади
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення