У Тернополі будівельник зруйнував дорогу

До 28 червня має відремонтувати зруйновану дорогу на вулиці Золотогірській, що у Кутківцях, будівельник, який її зруйнував. Дорогу перерили ще минулого року, до сьогоднішнього дня вона залишається переритою.

- Неодноразово в телефонному режимі до міської ради звертались жителі вул.Золотогірська з приводу ремонту дороги навпроти будинку №6. Ще раз ставимо Вас до відома про те, що навпроти будинку №6 по вул.Золотогірська будується новий житловий будинок і забудовник для того щоб протягнути необхідні йому комунікації перерив центральну дорогу ще осінню 2012 року і по даний час її не відремонтував і не заасфальтував, – пише тернополянин Андрій на сайті міської ради.

Як відомо, новий будинок на Золотогірській зводить компанія “Добробуд”. Мешканці Золотогірської просять міську раду вплинути на ситуацію і примусити будівельника відремонтувати дорогу, пише Доба.

- До директора будівельної організації, яка проводила земляні роботи на вул. Золотогірській, застосовано методи адміністративного впливу і зобов’язано до 28.06.2013р. завершити усі відновні роботи, – відповіли у мерії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі