
13:45, 2 квітня 2022 р.
В Україні планують побудувати наземну станцію Starlink, - Мінцифри

У Міністерстві цифрової трансформації планують побудувати в Україні власну наземну станцію Starlink від компанії SpaceX.
Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.
"Після перемоги разом з Ілоном Маском плануємо побудувати власну наземну станцію Starlink, щоб покращити якість супутникового інтернету для всіх українців", - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
16:59, 17 червня
16:59, 17 червня
11:37, Сьогодні
11:19, 18 червня