• Головна
  • Коли величезні зграї безпритульних собак перестануть вештатися вулицями Тернополя (фото)
20:00, 24 червня 2013 р.

Коли величезні зграї безпритульних собак перестануть вештатися вулицями Тернополя (фото)

Притулок для бродячих собак добудують в Тернополі до кінця цього року. Там тварин стерилізуватимуть і перетримуватимуть після операції, а після того – знову випускатимуть на вулицю.

Вже зараз тернополяни можуть повідомляти комунальникам про великі скупчення собак, спеціальна служба вивезе їх на стерилізацію.

Наразі на стерилізацію і на утримання тварин виділено 150 тисяч гривень, повідомляють в управлінні ЖКГ міста. Новина ця, звичайно, з приємних. Адже дійсно вулицями Тернополя вештаються величезні зграї часто зовсім немиролюбних тварин. Однак в місті існує також проблема дітей вулиці, пише газета Місто. Чи доводилось вам бачити дітей, які стоять біля небідних церков нашого цивілізованого міста і з протягнутою рукою просять милостині чи для себе, чи то для «хворого братика»? Напевно, кожен із нас зустрічався з такими дітьми, які з різних причин живуть на вулиці, в підвалах наших будинків, на ринках, у парках тощо. Вони не ходять до школи, більшість із них – це сироти або діти алкоголіків чи наркоманів, ними ніхто не опікується, з ними не бавляться, бо вони – діти вулиці, вони живуть «по той бік» нашого світу. Ми вважаємо їх суспільно небезпечними, покидьками суспільства, бо вони нюхають клей, навчились майстерно красти наші речі, з раннього дитинства пити горілку.

Але чому б їм не допомогти? Чому не створити для них такі умови, які б сприяли їхньому вихованню і повноцінному розвитку?

Простий приклад на підтвердження сказаного: на вулиці Володимира Великого у Тернополі є довгобуд, який уже давно облюбували усілякі пиячки, наркомани і просто «нетутешні». Ще минулого року на огорожі цієї будівлі красувався напис: «Притулок св. Антонія для дітей вулиці». Але цієї зими навіть вивіска не витримала: мороз і вітер просто її пошматували. Однак недобудована споруда стоїть. Стоїть точно так само, як стояла десять років тому. Навколо вже давно повиростали нові суперсучасні житлові будинки, а от щоб знайшлася якась добра душа й добудувала дитячий притулок – на це нема ні в кого грошей.

bezdomni dity2

 

bezdomni dity3

 

bezdomni dity5

 

bezdomni dity 4

 

bezdomni dity

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...