
20:07, 3 квітня 2022 р.
"Це геноцид!": Володимир Кличко жорстко відреагував на масові вбивства українців у Бучі

Колишній чемпіон світу з боксу Володимир Кличко ледве стримав емоції, коментуючи масові вбивства солдатами Російської Федерації мирних громадян у Бучі.
Як інформує "Obozrevatel", Кличко виклав відео з місця, де знайшли кілька тіл цивільних осіб із зав'язаними за спиною руками.
Кличко ще раз наголосив на тому, що те, що відбувається тут і всюди в нашій країні, це ніяка не спеціальна операція. А будинки українців – це не військові об'єкти.
"Це цивільні особи, вбиті пострілом у голову. Їхні руки пов'язані за спинами. Це – геноцид українського народу. Це те, що робить російський режим, російська армія Путіна – вбивають пострілом у голову цивільних зі зв'язаними за спиною руками", – сказав Кличко.
Раніше стало відомо, що щонайменше 280 людей поховано у братських могилах у Бучі, місті-сателіті Києва, де проходили бої з ворожою армією. Крім того, на опублікованих фото видно, як прямо на вулицях лежать тіла мирних жителів із пов'язаними руками, застреленими солдатами РФ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Безболісна гастроскопія - це реально! Комфортне обстеження шлунка в Оксфорд Медікал!
Новини компаній
15:30
ТОП новини
Оголошення
00:15, Сьогодні
37
12:10, 1 травня
29
live comments feed...