• Головна
  • "Ніщо не віщувало біди": на Тернопільщині ураганний вітер зірвав покрівлю з костелу (ФОТО)
13:11, 9 квітня 2022 р.

"Ніщо не віщувало біди": на Тернопільщині ураганний вітер зірвав покрівлю з костелу (ФОТО)

"Ніщо не віщувало біди": на Тернопільщині ураганний вітер зірвав покрівлю з костелу (ФОТО)

В Чортківському районі вчора раптовий ураган, який налетів на село Звиняч, повалив електроопори та зірвав дахи з кількох будівель. 

Про несподівану негоду, яка наробила клопоту місцевим мешканцям, повідомила Віра Сирота-Яблонь. За словами жінки, бурі передувала сонячна погода, як раптом налетіли чорні хмари і зірвався сильний вітер. 

"8 квітня 2022 року ніщо не передвіщало біди. Ясно світило сонце, але враз на небі з'явилися чорні хмари і затягнули все небо. За кілька хвилин почався дощ і неймовірної сили вітер. Вітер жбурляв гілки дерев, гримав хвіртками... І все це тривало десь близько півгодини. Коли вітер втих, я побачила жахливу картину: електричний стовп впав і, ніби шлагбаум, перегородив вулицю, а купол на старенькому костелі повністю розкритий і вся бляха повисла на електричних дротах над сусідською брамою. Швидко набрала номер телефону в Чортківський РЕМ , сільську раду. Бригада працівників приїхала , оперативно впоралися із проблемою і відновила електропостачання . Слава Богу, ніхто із жителів села не постраждав", - зазначила жінка.

Весняна погода мінлива, різкі температурні перепади можуть спровокувати появу гроз та ураганів. Тож мешканців області закликають бути обережними та у випадку негоди, шукати надійне укриття і не ховатися під деревами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода #негода #Тернопільщина #Тернопільська область #зруйнована покрівля

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Гроза та злива іде в області з жахливою температурою, до такого похолодання не готувався ніхто: куди в Україні пре дощ?
Оголошення
live comments feed...