• Головна
  • Шпигун із псевдонімом "Регін": СБУ викрила агента РФ, що працював в Адміністрації колишнього президента
20:23, 11 квітня 2022 р.

Шпигун із псевдонімом "Регін": СБУ викрила агента РФ, що працював в Адміністрації колишнього президента

Шпигун із псевдонімом "Регін": СБУ викрила агента РФ, що працював в Адміністрації колишнього президента

Контррозвідка СБУ викрила і затримала агента спецслужб РФ, котрий вибудував в Україні серйозну кар’єру і навіть працював у Адміністрації колишнього президента та інших держструктурах.

Як інформує пресслужба СБУ, він зізнається, що з 2014 року працював на Головне управління Генштабу Збройних сил РФ. Був завербований після того, як утік з Донеччини до Білгорода.

Російські куратори обрали йому псевдонім «Регін» і поставили завдання – здобути секретну інформацію державного рівня. Для цього навіть допомагали робити кар’єру в українських органах влади.

Зокрема, агент працював у суді, згодом в одному з Департаментів Адміністрації колишнього президента, а після того служив у війську.

Він також збирав компрометуючі дані про різних посадовців. А з початком широкомасштабного вторгнення в Україну – інформацію про силовиків, зброю та військову техніку.

У ході спецоперації співробітники Харківського управління СБУ перехопили канал зв’язку агента, встановили його місцезнаходження та зрештою схопили на Донеччині. Агенту загрожує довічне позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Російський_шпигун #РФ #СБУ #контррозвідка
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Полийте помідори цим у липні: урожай достигне швидше, а плоди будуть великими і солодкими
Оголошення