Маленький тернополянин Андрійко, який народився без ручок і ніжок, поїде у США з сестричкою (фото)

Подружжя Рейнольдз отримали дозвіл суду на усиновлення Андрійка і знайшли в Тернополі для нього сестричку Катерину.

"Немає більше псевдонімів Bowen і Ріна. Тепер ми з гордістю батьки Андрія та Катерини", - написали у своєму інтернет-блозі Келлі і Езра Рейнольдз. 21 червня суд дозволив їм усиновити двох українських дітей. Всі впевнені: у цій сім'ї вони будуть щасливі.

DSC07051

 

Одружившись, американці Келлі і Езра мріяли, що у них буде багато синів і дочок. Але народити своїх виявилося не доля. А подружжя не сумували. Кілька років тому вони всиновили двох маленьких україночок - Олену та Уляну з Луганської області, які від народження мали аномалії.

Тато зробив протези з ложок

Лєні підправили ротик, Уляні зробили операцію на серці. А коли дівчатка трохи підросли, стали шукати їм братиків і сестер. І знову в Україні. Тепер - у Тернополі.

Від малюка, що народився з ручками до ліктя і ніжками до колін, 18-річна мама відмовилася, коли йому виповнилося трохи більше місяця. "Батько поставив матері ультиматум:" Обирай - він або я!"- описують цю історію американці.

Незвичайну дитини відразу стали опікати волонтери, в соцмережах створили групи підтримки Андрія (так назвали дитину). Спеціальний фонд, який підтримує сиріт, оголосив про збір коштів на протези. Протезувати збиралися у Харкові. Але поки йшов час, про Андрійкові дізналися Келлі і Езра. І вирішили: буде їхнім сином.

- 9 квітня вони зробили заявку на усиновлення, стали збирати необхідні документи, а 25 травня Мінсоцполітики вислало Рейнольдз запрошення на знайомство з дитиною, - розповідає головний спеціаліст служби у справах дітей Тернопільської міської ради Галина Вовк. - 26 травня вони вже були в Україні. Знаєте, що мене найбільше вразило: подружжя відразу зрозуміли, від чого найбільше страждає малюк. Зараз Андрійкові півтора року, як усім діткам, йому хочеться взяти іграшку, постукати по чомусь, а він не може. Майбутній тато відразу придумав вихід - зробив дитині протези з дерев'яних ложок.

DSC07052

 

Поїде додому разом З Катею

Це не дивно, Езра - інженер у сфері протезування. А Келлі педагог, працює з дітками до 5 років, які мають особливі потреби. Читати їх блог в Інтернеті неможливо без сліз. Американці в деталях описують кожне досягнення Андрійка, якому спочатку дали псевдонім Bowen - щоб не порушувати український закон про таємницю усиновлення.

"Андрій любить дивитися на автомобілі. Його цікавлять різні типи машин, які проїжджають повз дитячий будинок. Thhhhhbbbbttt, говорить він, наслідуючи двигун автомобіля". "Андрій починає копіювати нас. Сьогодні він сказав:" мама "," дада "і" ні ". Ми не думаємо, що він знає, що означають ці слова (крім" ні "), але він копіює те, що ми йому говоримо".

DSC07131

  

Дуже зворушливо Келлі нарікає, що в дитячому будинку дитині дуже кутають ручки, йому важко грати з електронним планшетом, який принесли майбутні батьки. Келлі жахливо переживала, коли хлопчик потрапив до лікарні, але раділа, що ручки там у нього більш вільні і синок може освоювати сенсори.

DSC06792

 

- Рейнольдз робили заявку на двох дітей, але спочатку не знали, який їх стан здоров'я і чи зможуть відразу обох підняти. Коли дізналися все про Андрійка, попросили про знайомство з Катею. Зараз вона теж усиновлена за рішенням суду, - каже Галина Вовк.

Катя стане третьою дочкою в сім'ї Езри і Келлі

Катя - дівчинка з синдромом Дауна, але це не заважає їй бути живою, веселою і дуже ласкавою. Келлі пише, що Рина - такий до часу дали псевдонім, жахливо переживала, коли під час чергової зустрічі не змогла поцілувати маму - губи були забруднені льодяником. Дізнавшись, що в інтернаті Катю відвідує бабуся, Езра і Келлі зустрілися з пенсіонеркою і запевнили, що вона завжди буде залишатися для дівчинки рідною.

Коли рішення суду набуде чинності, Андрюша з Катею разом поїдуть додому в Америку, де їх вже чекають дві сестрички.

- Ми виступаємо за вітчизняне усиновлення сиріт, - каже дитячий омбудсмен Юрій Павленко. - Але іноземне не можна забороняти. Це в інтересах дітей.

12825217

 

Позиція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі