• Головна
  • Покидьки смердючі: президент Зеленський прокоментував вбивство окупантами 8 людей в Одесі (ВіДЕО)
21:28, 23 квітня 2022 р.

Покидьки смердючі: президент Зеленський прокоментував вбивство окупантами 8 людей в Одесі (ВіДЕО)

Покидьки смердючі: президент Зеленський прокоментував вбивство окупантами 8 людей в Одесі (ВіДЕО)

Внаслідок обстрілу Одеси російськими військовими загинуло вісім людей.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції.
 "Ви ж бачите, що навіть перед Великоднем, це велике свято в Україні, велике сімейне свято, велике людське свято. Сім ракет! Ось такі у нас великодні дні приголомшливі. Сім ракет сьогодні прилетіло до Одеси. Сім! Дві ми збили (...) Сім ракет, до житлового багатоповерхового будинку потрапила ракета. Вісім людей, за даними на цей момент, померло. 18 чи 20 поранених. Дитині три місяці, померла. Дитину вбили тримісячну. Війна почалася, коли цій дитині місяць був. Ви уявляєте, що це взагалі відбувається? Покидьки смердючі! Як їх ще назвати? Інших немає слів! Просто покидьки!", - зазанчив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 23 квітня, російські війська завдали ракетного удару по Одесі, 2 повітряні цілі збила Протиповітряна оборона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зеленський #покидьки #одеса #загиблі

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...