У Тернополі студенти зможуть отримувати по два дипломи одразу

Тепер студенти ТНПУ ім. І.Гнатюка зможуть паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримати додатковий диплом Республіки Польща.

ТНПУ уклав трьохсторонній договір про співробітництво з Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща) та Корпорацією «Українсько-польський центр академічних обмінів» (Україна).

Після остаточного узгодження начальних планів, студенти ТНПУ за бажанням зможуть паралельно навчатись у польському закладі за наступними напрямами: соціальна педагогіка, соціальна робота, журналістика, туризм, інформатика, англійська та німецька філологія, переклад. Студенти в рамках програми паралельного навчання можуть скористатися усіма конкурсними програмами та грантами, які пропонує ЄС.

Також навчальні заклади у рамках співпраці домовились про:

академічні обміни працівників, перепідготовку та підвищення кваліфікації сторін

організацію спільних наукових, навчальних, методичних досліджень та їх публікацію

проведення спільних семінарів, конференцій.

Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі по впровадженню у навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). Інтенсивному використанню інформаційних технологій сприяє тісна співпраця з іншими потужними європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі