На Тернопільщині підпалили автобус депутата-«свободівця»

Чортківська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вважає підпал автобуса депутата міськради від націоналістичної сили Петра Волошина нічим іншим, як тиском на місцевих депутатів-свободівців, які під час голосувань ради чітко відстоюють інтереси громади.

Жодні залякування не подіють на націоналістів Чортківщин. Фракції ВО "Свобода" як у Чортківській районній, так і в міській радах і надалі відстоюватимуть виключно інтереси громади краю. Про це 26 червня 2013 року заявив голова фракції ВО "Свобода" в Чортківській районній раді Тернопільської области Іван Калакайло.

Як повідомив націоналіст, 20 червня 2013 року здійснено підпал автобуса, який належить підприємцю, депутату Чортківської міськради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Петрові Волошину. Чортківська районна організація ВО "Свобода" вважає це спробую тиску на місцевих депутатів-свободівців, які під час голосувань на сесіях відстоюють позиції місцевих громад. Іван Калакайло наголосив, що 20 червня на сесії Чортківської міської ради розглядали питання про продаж ще одного клаптика Чорткова – території колишнього військового стадіону, що в районі "Кадубу". Фракція ВО "Свобода" за кілька днів до сесії заявила про свою категоричну незгоду з планами місцевих "покращувачів життя" прибрати до рук землі стадіону вкравши їх у всієї чортківської громади. Голова Чортківської РДА і одночасно голова районної організації Партії регіонів особисто слідкував за ходом голосування по цьому питанню, а представник податкової демонстративно записав прізвища незгодних із розбазарюванням місцевих земель.

"Підпал закінчився б трагедією, якби не суттєвий промах злочинця. Поспішаючи, він сплутав сторони автобуса й пакет з непотребом, облитим горючою речовиною, поставив не під бензобак, а під акумулятор. Вогнем, який ще не встиг розгулятися, було цілком пошкоджено акумулятор і долівка над акумулятором. О п'ятій ранку вогонь помітив сторонній чоловік, що саме повертався з роботи. Швидко зреагувавши, він відкинув лахміття, яке палало, розбудив господарів, і вони разом загасили те, що, за розрахунком злочинця, мало підірвати бензобак, вибух якого б знищив не лише автобус, а й суттєво пошкодив би будинок. Попри таку ситуацію, хочемо наголосити, що жодні залякування не подіють на націоналістів Чортківщини. Фракції ВО "Свобода" як у Чортківській районній, так і в міській раді й надалі відстоюватимуть виключно інтереси громади краю", – заявив голова фракції ВО "Свобода" в Чортківській районній раді Іван Калакайло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі