• Головна
  • "Повертався з Чорнобиля і потрапив в ДТП": машина з Олегом Ляшком зіткнулась з автомобілем СБУ (ВІДЕО)
21:01, 28 квітня 2022 р.

"Повертався з Чорнобиля і потрапив в ДТП": машина з Олегом Ляшком зіткнулась з автомобілем СБУ (ВІДЕО)

"Повертався з Чорнобиля і потрапив в ДТП": машина з Олегом Ляшком зіткнулась з автомобілем СБУ (ВІДЕО)

Резонансна ДТП сталася у  Києві, на перехресті вулиць Електриків та Набережно-Рибальської: зіткнулися автомобіль, де перебував колишній депутат Олег Ляшко, і машини, в якій їхали співробітники Служби безпеки.

Як інформує "УП", Ляшко стверджує, що автомобілі правоохоронців порушили ПДР і поїхали на червоне світло з включеними проблисковими маячками.

Після аварії він почав сваритися із водієм та пасажиром Lexus на службових номерах.

Згодом на ДТП відреагували в СБУ. Факт аварії підтвердили, проте закликали колишнього політика не перетворювати ДТП на шоу.

"Автомобіль, за кермом якого перебував військовослужбовець СБУ, потрапив у ДТП за участю колишнього народного депутата.

У разі доведення вини та після ухвалення відповідного судового рішення, водій обов’язково понесе відповідальність, передбачену законом.

СБУ проведе внутрішню перевірку дій свого співробітника для прийняття дисциплінарних рішень.

При цьому звертаємо окрему увагу на неприпустимість дій екснародного депутата, котрий усіляко намагався спровокувати військовослужбовців",- ідеться у повідомленні.

В СБУ також повідомили, що на місце події були викликані представники патрульної поліції для фіксації усіх обставин інциденту.

Сам Ляшко оприлюднив відео і зазначив наступне:

"Наш добровольчий підрозділ повертався з відрядження з Чорнобиля. В Києві на перехресті вулиці Набережно-Рибальської та Електриків бики на двох броньованих авто грубо порушили правила дорожнього руху - поїхали на червоне світло з включеними проблисковими маячками, в результаті чого вчинили ДТП.

У нашому авто було чотири людини, двоє постраждалих".

Ляшко заявляє, що ПДР порушила ще одна машина на службових номерах Mercedes, але вона зникла з місця події.

Відзначимо, що на відео, котре опублікував колишній нардеп, на ньому помітна кобура з пістолетом.

На лобовому склі автомобіля Lexus були прикріплені документи з символікою СБУ і КМДА.

Зазвичай, чорні автомобільні номери використовують на автомобілях ЗСУ, ДПСУ, ДСНС, МВС, Нацгвардії і тд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #СБУ #Олег_Ляшко
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"ТЦК масово розшукують чоловіків 3-х категорій, з цими професіями знайдуть на вулиці та заберуть": повістки, мобілізація
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
Оголошення
live comments feed...