
11:30, 29 квітня 2022 р.
На Тернопільщині у місцевого мешканця на городі виявили снаряди

Вчора, 28 квітня, на городі у мешканця Тернопільщини виявили два артилерійських снаряди часір Другої світової війни.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.
"28 квітня о 10:50 у селі Гнильче на території приватного домогосподарства, під час проведення земляних робіт, виявлено два атрилерійські снаряди АС-76 мм часів Другої світової війни. Цього ж дня, о 18:00, після детального обстеження території, фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління дані застарілі боєприпаси вилучено та знищено в безпечному місці" , - йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
19:23, 17 червня
59
11:01, 19 червня
13:29, 12 червня
14:57, 9 червня