• Головна
  • "Сину, спи спокійно": у бою з російським окупантом героїчно загинув 19-річний випускник тернопільського коледжу (ФОТО)
10:45, 2 травня 2022 р.

"Сину, спи спокійно": у бою з російським окупантом героїчно загинув 19-річний випускник тернопільського коледжу (ФОТО)

"Сину, спи спокійно": у бою з російським окупантом героїчно загинув 19-річний випускник тернопільського коледжу (ФОТО)

З0 квітня у бою за вільну Україну героїчно загинув випускник Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, боєць 1 гірсько-штурмової роти Руслан Тимофей.

Сумну звістку повідомив керівник навчального закладу Вадим Ластовицький на своїй Facebook-сторінці.
"Руслану було всього 19 років. Він був прикладом відваги та героїзму. Герої не вмирають. Руслан ми обов’язково за тебе помстимося. Спочивай з Богом герой. Вічна та світла пам’ять", – написав директор коледжу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#загинув #випускник #росія #тернопільського_коледжу #війна

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...