Тернопільську облраду пікетують з мисливськими собаками (фото)

Понад 200 членів Українського товариства мисливців і рибалок зібралися під стінами Білого дому. Дехто з собою привів мисливських собак, які щосили лаяли на вікна облради та облдержадміністрації.

Пікетувальники вимагають провести сесію обласної ради, інакше, кажуть, сезон полювання опиниться під загрозою зриву.

«У 1998 році облрада на 15 років закріпила межі мисливських підвідомчих угідь, які обслуговуються єгерською службою та членами УТМР. Однак у липні термін експлуатації цих угідь завершується. Ми вже давно подали усі необхідні документи, включно з експертними висновками та дозвільними рішеннями сесій райрад, щоб облрада вкотре прийняла рішення по угіддях. Однак депутати не засідають», – обурюється голова Тернопільської районної організації УТМР В’ячеслав Веселяк.

За його словами, якщо дане рішення найближчим часом не буде прийнято, сезон полювання, який традиційно стартує у серпні, буде зірвано. Більше того, мисливці Тернопільщині не зможуть полювати в області, а змушені будуть їхати в сусідні, а це вже не кожному по кишені.

Відтак вони висунули вимогу до депутатів облради таки прийти на сесію 2 липня і вирішити питання мисливських угідь. О 9 год ранку мисливці пообіцяли прийти під Білий дім ще раз.

«Вони не вийдуть зі своїх кабінетів, доки не вирішать наше питання», – погрожували виступаючі під час виступів.

Чи відбудеться сесія 2 липня наразі ніхто з впевненістю сказати не може. Все залежатиме, чи введе до того часу ТВК нових депутатів. Якщо ні, найімовірніше, що «свободівці» знову заблокують проведення сесії.

2

 

3

 

4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі