• Головна
  • Голова Тернопільської обласної ради обговорив з духовенством краю долю церков московського патріархату
09:44, 4 травня

Голова Тернопільської обласної ради обговорив з духовенством краю долю церков московського патріархату

Під час круглого столу священнослужителі висловили свою позицію щодо підтримки законопроекту про заборону УПЦ МП в Україні.

Михайло Головко висловив вдячність владикам та священникам, які долучилися до обговорення питання. – Тернопільщина завжди була патріотичним краєм. Для нас є важливим збереження наших цінностей, традицій, нашої церкви і захисту духовних кордонів, – каже Михайло Головко.

Було рішення владик звернутися до представників московського патріархату російської церкви, аби вони засудили дії кремля, росії і російської армії. Щоб визнали нищення нашого народу актом геноциду. Щоб перемогти, ми маємо бути єдині духовно і ідеологічно, тоді жоден ворог нас не здолає. Під час обговорення лунали різні думки, однак бачення ситуації представниками духовенства було спільним, каже Архієпископ Тернопільський та Кременецький ПЦУ Нестор. – Ми не можемо поблажливо ставитися до всього того, що відбувається. Але ми й не повинні робити агресивних кроків, які можуть привести до ескалації конфлікту. Тобто, щоб не відкрився другий фронт на території нашої області, – зазначив Архієпископ Тернопільський та Кременецький.

Прийнято рішення, що будуть написані звернення з боку влади, церков та громадськості щодо їхньої позиції у питаннях, пов’язаних з війною. Зараз важливо, аби кожен пояснив, чи він виступає на захист України на інформаційному фронті, проти неї, чи відсиджується і чекає, хто переможе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#духовенство #московський #патріархат #Головко

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...