Купатись на «Дальньому» пляжі у Тернополі – заборонено (відео)

Єдиним  офіційним місцем відпочинку, де тернополяни можуть засмагати і купатися, є міський пляж у парку «Загребелля». Городяни звикли до більш простішої назви – «дальній» пляж. У спекотну погоду тут досить людно.

Проте минає вже червень, а санепідемслужба не тільки не підписала паспорт міського пляжу, а й взагалі заборонила тут купатися. Про це йдеться у висновках епідеміологів, які були надані телеканалу ІНТБ. Причиною заборони на купання є невідповідність води нормативним вимогам за мікробіологічними показниками. А точніше – у ставі в районі «дальнього» пляжу виявили підвищену концентрацію кишкової палички. Дослідження взірців води фахівці проводили минулого тижня. Водночас представники орендаря запевняють, що відпочивати на «дальньому» пляжі – безпечно. Адже з їхнього боку було виконано усі необхідні умови.

«Пофарбовано все було повністю, тобто всі роздягалки, кабінки, туалет приведений, скажемо так, в готовність. Був завезений пісок, пройшла культивація піску. Поприбирали дно водойми, почистили. Тобто, фактично, в такому плані… Ну і поприбирали, звісно, тому що після зими дуже було неохайно»,- каже Олександр Данилюк, комерційний директор «Дальнього пляжу».

Прибирають пляж двічі на день, запевняє Олександр Данилюк.  На момент зйомок там саме підключали електроенергію. За словами комерційного директора, це дозволить забезпечити пляж питною водою та деякими продуктами. До речі, загалом обслуговування «Дальнього» пляжу обходиться орендарю у 15-18 тисяч гривень на місяць.

Якщо Ви все таки вирішили покупатись в Тернопільському ставі то потрібно бути уважному при купанні: уникати травм;  не допускати потрапляння води на слизові оболонки, рот, очі, ніс; після повернення додому обов’язково прийняти ванну або душ; не заходити в воду при наявності царапин, порізів і т.д.

p61900801313432929

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі