Після наших публікацій у центрі Тернополя усувають провалля (фото)

Два провалля на вул. Патріарха Йосипа Сліпого поблизу автомобільної парковки, про які ми неодноразово писали, нарешті усувають.

Працівники КП «Міська шляхо-експлуатаційна дільниця» сьогодні засипали ями, після чого заново перестелили бруківку. Зокрема, біля бару «Майдан» повз каналізаційний люк можна пройти вже не «хвилями», а вирівняним тротуаром. 

Разом з тим самі майстри скептично віднеслися до здійсненого ними ремонту. Мовляв, спочатку необхідно було з’ясувати, що саме стає причиною просідання землі в даному місці і чому вона періодично тут провалюється.

А так, пояснили чоловіки, виконана ними робота уже невдовзі може бути зведена нанівець після сильних дощів або внаслідок інших факторів, які власне і спричиняють появу ям.

«Ніхто чомусь досі не провів дослідження, через що утворюється глибоке провалля. А це треба було зробити в першу чергу», – висловив переконання один з робітників.

Нагадаємо, нещодавно в яму, яка виникла посеред тротуару поблизу «Євромаркету», поставили ящик з-під помідорів, щоб хтось не встав у провалля і не травмувався. До кінця дня цей ящик повністю провалився у яму.

3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі