Комунальники вибачилися перед тернополянами за затори: у всьому винен дощ

На 27 червня було заплановано ремонт дороги на вул. Живова. Про перекриття вулиці та зміну руху громадського транспорту було повідомлено заздалегідь.

Через посилені опади, що випали в ніч з 26 на 27 червня, комунальні служби не розпочали ремонтні роботи на вказаній вулиці. Для того, щоб не відставати від графіку ремонтних робіт, на оперативній нараді в управлінні ЖКГ, благоустрою та екології вирішено проводити роботи 27 червня на вул. Пирогова. Відповідно дана вулиця наразі перекрита. Комунальники перепрошують тернополян за створені незручності та просять з розумінням ставитись до подібних ситуацій.

Комунальники, котрі відповідальні за дану ділянку роботи, отримали суворе попередження від міського голови Сергія Надала. Крім того, очільник міста дав доручення з’ясувати детальні причини зміни графіку та невчасне інформування .

«Причини ситуації, що склалася на вулиці Живова, виявлені, винуватці покарані. Питання з ремонтом доріг – на особистому контролі в міського голови. Дороги ремонтуються, звісно, погода вносить свої корективи, проте дорожники оперативно реагують на ці зміни, посилено працюють над тим, щоб вкластися в графіки проведення робіт і зробити якісні дороги в Тернополі», - зазначив заступник міського голови Владислав Стемковський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі