• Головна
  • "Пила воду з батарей і думала, що Києва вже нема": Андрій Бєдняков розповів про жахи, які пережила сестра в Маріуполі
20:08, 6 травня

"Пила воду з батарей і думала, що Києва вже нема": Андрій Бєдняков розповів про жахи, які пережила сестра в Маріуполі

"Пила воду з батарей і думала, що Києва вже нема": Андрій Бєдняков розповів про жахи, які пережила сестра в Маріуполі

Український ведучий популярного тревел-шоу "Орел і решка" Андрій Бєдняков розповів про жахіття, які пережила його сестра в Маріуполі. 

Про це ведучий розповів в інтерв'ю для ютуб-проєкту "Слава +".
Маріуполь- рідне місто Андрія Бєднякова. Саме у Маруполі війна застала його маму та сестру. Бєдняков розповів, що понад два тижні з рідними не було зв'язку.
Телеведучий зазначив, що  на його думку, у Маріуполі ще гірша ситуація, аніж у Бучі. Він зізнався, що його сестра бачила мертві тіла на вулицях, однак про це вони не говорили.

"Так, вона бачила, це 100 відсотків, але ми на цю тему не розмовляли. Розмовляли максимум півтори хвилини з нею, і коли в тебе є півтори хвилини, ти розумієш, що в будь-який момент може обірватися зв'язок, не хочеться взагалі про це говорити",– поділився Бєдняков.

"Ми не говорили про війну, лише про одне одного, як почуваєшся, чи все добре, чи все є, чи ви поїли, чи змогли нарешті десь помитися, є у вас що пити – це найголовніше. Бо вони не пили нічого, зливали воду з батарей, цей сніг використовували, щоб розтопити й приготувати собі їжу. Тому ці питання нагальні, про війну не розмовляли з нею. Вона пережила такий стрес, таке жахіття, що я не хочу говорити про це взагалі", – додав він.

Андрій Бєдняков розповів, що у Маріуполі їздять машини з гучномовцями, по яких "віщають" російську пропаганду. Людям розповідають і про те, що українських міст начебто  вже немає.
"Вона не знала, що в мене, думала, що Києва вже нема, що зі мною, що з Україною, де я взагалі, як моя родина. Тільки про це думала. Там дуже багато людей, які прийшли на нашу територію, вони голосно розмовляли, щоб інші це чули й знали. Бо люди без інформації, не розуміли, чому вірити, що відбувається",– зауважив ведучий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бєдняков #сестра #маріуполь #пережила #жах #гучномовець #київ #їжа #батареї #вода #матір
Оголошення
live comments feed...