• Головна
  • Вдруге за життя переживає війну: до Тернополя переїхала ветеранка УПА (ФОТО)
09:45, 9 травня

Вдруге за життя переживає війну: до Тернополя переїхала ветеранка УПА (ФОТО)

Вдруге за життя переживає війну: до Тернополя переїхала ветеранка УПА (ФОТО)

Російський окупант приніс на українську землю горе. Багато сімей через військову агресію з боку росії змушені були покинути рідні домівки. Так, до Тернополя переїхала ветеранка УПА, яка вдруге переживає війну.

Про це розповідають на Facebook-cторінці Тернопільської ОДА.

Марта Бліхар разом зі своїми сестрами боролася за свою землю, за право жити вільно у своїй країні у лавах ОУН-УПА. Їх викрили. Після тортур, за допомогу повстанцям, був суд та заслання.
"При 45-ти градусах морозу приходилось іти в ліс на лісоповал, каменоломні… дуже були тяжкі роботи. Але ми вистоювали", - розповідає жінка.
Вона надіялась, що її діти, внуки ніколи знову не пізнають жахіття війни. Однак, сьогодні російські окупанти намагаються захопити її дім – Україну.

Пані Марта вдруге повинна пережити жахливі сторінки історії. Війну за свободу українського народу. Щоб врятувати внука від бомбардувань, вона приїхала з Києва до Тернополя, де живе її сестра Анна Рогач.
"Втікала з Києва. Не знаю, чи довго мені ще жити, але хотіла зберегти внука Романа. Наша родина витерпіла все, нехай діти того не застануть", – розповідає жінка.

Сьогодні пані Марта живе у Тернополі разом із внуком. Однак, вони уже готові повертати назад до Києва. Адже ні на хвилину не сумнівається у перемозі України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#упа #ветеранка #війна #тернопіль #вдруге
Оголошення
live comments feed...