• Головна
  • У переддень старту "Євробачення" The Rasmus і Kalush Orchestra разом заспівали український хіт "Stefania" (ВІДЕО)
17:21, 9 травня 2022 р.

У переддень старту "Євробачення" The Rasmus і Kalush Orchestra разом заспівали український хіт "Stefania" (ВІДЕО)

У переддень старту "Євробачення" The Rasmus і Kalush Orchestra разом заспівали український хіт "Stefania" (ВІДЕО)

10 травня в Турині відбудеться перший півфінал "Євробачення", де Україну представить гурт Kalush Orchestra  з піснею "Stefania". Українським учасникам букмекери пророкують перемогу на цьогорічному конкурсі, до того ж, їхній хіт дуже сподобався іншим учасникам.

Так, вчора ми писали про те, як відомий фінський рок-гурт The Rasmus, який цього року представлятиме на пісенному конкурсі Фінляндію, у автомобілі заспівали приспів пісні "Stefania". Проте, на цьому співаки не зупинилися і під час офіційного відкриття музичного конкурсу, яке відбулося 8 травня у Турині, разом із українським гуртом заспівали за лаштунками конкурсну пісню представників України "Stefania", а також уривок із "In the shadows".

Відео спільного фінсько-українського перформансу опублікували на YouTube-каналі "Євробачення Україна":

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євробачення #Калуш #Стефанія #Україна

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...